Zlatá investiční mince Koala 1 Oz 2024

61 175,90 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

 Moje-zlato představuje zlatou investiční minci Koala 1 Oz 2024 od Royal Australia Mint.

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Koala je jedním z uznávaných symbolů Austrálie a od roku 1937 je chráněným druhem kvůli svému ohrožení. Tato Koala je prvním vydáním od Royal Australiian Mint (Královské Australské mincovny). Motiv mince se bude podobně jako u Perth Mint každoročně obměňovat.

Tato mince je ražena z ryzího zlata 999,9/1000 v ražební kvalitě "brilliant uncirculated". Emise této mince je pouhých 1000 kusů v rámci celého světa.

Na rubové straně mince je zobrazena v úžasně podrobném provedení Koala. Motiv je doplněn nápisem „KOALA“, ryzostí „9999 Au“ a hmotností "1oz". Na lícové straně mince je vyobrazen naposled slavný portrét královny Alžběty II. od Jody Clarka, doplněný roky vlády královny "1952-2022",  nominální hodnota „100 DOLLARS“ a slova „ELIZABETH II AUSTRALIA“ a rok vydání "2024".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×