Argor-Heraeus zlatý slitek 5g

Garance odkupu Doprava zdarma
Značka: Argor-Heraeus
9 341,78 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Argor-Heraeus zlatý slitek 5g

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Zlatý slitek o hmotnosti 5 gramů zlata s ryzostí 999.9, rafinérie Argor Heraeus SA, dodáván v bezpečnostním obalu s certifikátem pravosti a původu. Každý slitek je opatřen sériovým číslem. Švýcarské zlaté slitky z 24 karátového zlata, certifikované švýcarskou firmou Argor-Heraeus SA, odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích. Doklady autenticity (logo dodavatele, rafinéra, unikátní čislo, ryzost, váha) jsou deklarovány na svrchní straně slitku.

Renomovaná firma Argor-Heraeus SA, se sídlem ve švýcarském městě Mendrisio, patří mezi největší výrobce a zpracovatele drahých kovů na světě. V roce 1961 byl Argor-Heraeus akreditován londýnskou burzou drahých kovů LBMA mezi výrobce zlata s odznačením „good delivery“. Argor-Heraeus je rovněž členem “Association Suisse des Fabricants et Commerçants de Métaux Précieux” (ASFCMP). Tato rafinérie nabízí investiční zlato, investiční stříbro, investiční platinu a investiční paladium té nejvyšší kvality, obdobně jako Valcambi SA, PAMP, nebo Münze Österreich či Philoro.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlato
Hmotnost: 5 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×