Argor-Heraeus zlatý slitek 250 g

Garance odkupu Doprava zdarma
Značka: Argor-Heraeus
ZDARMAZDARMA
Argor-Heraeus zlatý slitek 250 g
453 057,31 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Argor-Heraeus zlatý slitek 250 g

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Švýcarské zlaté slitky z 24 karátového zlata, certifikované švýcarskou firmou Argor-Heraeus SA, odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích. Doklady autenticity (logo dodavatele, rafinéra, unikátní čislo, ryzost, váha) jsou deklarovány na svrchní straně slitku. Vyrobeno technologií lití, nikoliv ražením. 

Renomovaná firma Argor-Heraeus SA, se sídlem ve švýcarském městě Mendrisio, patří mezi největší výrobce a zpracovatele drahých kovů na světě. V roce 1961 byl Argor-Heraeus akreditován londýnskou burzou drahých kovů LBMA mezi výrobce zlata s odznačením „good delivery“. Argor-Heraeus je rovněž členem “Association Suisse des Fabricants et Commerçants de Métaux Précieux” (ASFCMP). Tato rafinérie nabízí investiční zlato, investiční stříbro, investiční platinu a investiční paladium té nejvyšší kvality, obdobně jako Valcambi SA, PAMP, nebo Münze Österreich či Philoro.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlato
Hmotnost: 250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×