Valcambi zlatý slitek Green 10 g

Kód: 1709730
Garance odkupu Doprava zdarma
Značka: Valcambi
14 867 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Valcambi zlatý slitek Green 10 g

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Zlatý slitek UDRŽITELNÉ EKO PRODUKCE o hmotnosti 10 gramů zlata s ryzostí 999.9, rafinérie Valcambi SA, dodáván v bezpečnostním obalu s certifikátem pravosti a původu. Každý slitek je opatřen sériovým číslem. Rozdíl mezi zeleným zlatem a standardním investičním zlatem je v tom, že certifikace dolů, které produkují zelené zlato, jde daleko nad rámec toho, co předepisují přísné směrnice LBMA. Udržitelnost a zamezení škodám na lidech a přírodě mají u zeleného zlata nejvyšší prioritu.

Nezávislý inspekční orgán například pravidelně kontroluje, zda jsou přísně dodržovány všechny předpisy v oblasti životního prostředí a lidských práv. Odpovědné používání chemikálií a vody, minimální spotřeba energie a tím i emise CO2, ale také bezpečnost práce a spravedlivé mzdy musí producent zeleného zlata hodnověrně prokázat. Zelené zlato je pak přísně odděleno od normálního zlatého cyklu v dalším procesu, jak během přepravy, tak při rafinaci ve Valcambi SA.

hersteller-valcambi-logos.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlato
Hmotnost: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz