PAMP Fortuna 45. výročí Investiční zlatý slitek 1 oz

Novinka
Značka: PAMP
ZDARMAZDARMA
ezgif 2 25c156309b
57 896,86 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

PAMP Fortuna zlatý slitek 1 oz - speciální edice k 45. výročí

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Zlatý slitek z ryzího zlata (999.9 Fine Gold), certifikovaný švýcarskou firmou Produits Artistiques Métaux Précieux, která je známá pod značkou PAMP. Je předním švýcarským rafinérem drahých kovů a proslulá investičními slitky se znakem Fortuny, římské bohyně šťastné náhody (řecké Tyché). Její slitky jsou akreditovány na London Bullion Market Association (LBMA), jejímž je PAMP i předním členem. PAMP je rovněž držitelem osvědčení The Responsible Jewellery Council. Toto osvědčení deklaruje, že rafinérie PAMP, dosáhla certifikace v oblasti etického jednání, dodržování lidských práv a sociálních a ekologických norem při produkci zlata. Každý slitek je zataven v ochranné plastové kartě CertiPAMP™, která slouží zároveň jako certifikát a obsahuje shodné údaje se zlatým slitkem - údaje o rafinerii, o váze, ryzosti kovu a sériové číslo slitku. Slitky PAMP navíc obsahují VERISCAN™, který umožňuje okamžité ověření pravosti produktů rafinérie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlato
Hmotnost: 1 Oz
Distribuce: CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×