Gold Deposit

Nechte své zlato vydělávat.

Přemýšlíte, kam s nakoupenými slitky a mincemi? Nechcete aby Vaše zlato pouze leželo, ale aby Vám generovalo zaručený zisk? Jedním z produktů které Vám nabízíme je Gold Deposit s garantovaným ziskem a ročním zhodnocením.

Jak Gold Deposit funguje?

Vaše zlaté slitky nebo mince nám na základě smlouvy deponujete k dalšímu obchodování po dobu jednoho roku a my Vám při podpisu smlouvy vyplatíme předem úrok ve formě 10% z hodnoty ve formě zlata zpracovaného do zlatých slitků.

Nemusíte již sledovat vývoj cen na trhu a máte jistotu předem vyplaceného výnosu. Vaše zlaté slitky využijeme v rámci naší velkoobchodní činnosti a nakolik se nejedná o slitky z tzv. zpětného odkupu, drží si svou hodnotu jako slitky prvního majitele. Právě tato skutečnost nám umožňuje zajistit jejich přímý prodej při změnách hodnoty zlata a Vám dává možnost dosáhnout garantovaného zisku.

V případě ohrožení (například válečným konfliktem) naše skladové zásoby a deponované slitky převezeme do bezpečné bankovní úschovy mimo oblast ohrožení. Díky naší nezávislosti a koncernové struktuře mezinárodního charakteru jsme schopni velice rychlé reakce.

Nespornou výhodou oproti jiným produktům je i možnost zpětného prodeje deponovaných slitků v průběhu trvání smlouvy, například v situaci kdy potřebujete hotovost. V takovém případě od Vás deponovaný slitek, nebo část, odkoupíme a vyplatíme vám hotovost.

Modelový příklad

Například při koupi slitku o váze 250g Vám bude vyplacen úrok ve výši 25g (tedy slitek o váze 20g + 5g) při podpisu smlouvy a po uplynutí doby smluvního závazku (1 rok) Vám vracíme 250g slitek.

Zaujala Vás tato možnost ? Produkty určené speciálně pro Gold Deposit najdete zde Výběr produktů pro Gold Deposit   anebo zvolte v objednávce u jakéhokoliv produktu jako možnost dopravy Gold Deposit. Rovněž nás můžete s dotazy nebo objednávkami kontaktovat na tel:+420606885187 nebo info@moje-zlato.cz

86609171_1188025148255326_2658369522527895552_n.jpg

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×