Gold Bond s výnosem 10%

NOVINKY A  AKTUALITY:

- Zvýšen úrokový výnos z 9% na 10% ročně

- úrokové výnosy za 1. kvartál 2023 UHRAZENY

- úrokové výnosy za 2. kvartál 2023 UHRAZENY

- úrokové výnosy za 3. kvartál 2023 UHRAZENY

CO JE GOLD BOND 10% A PROČ HO DOPORUČUJEME?

Bojujte proti inflaci a nejistotě s naším novým investičním produktem. Emise cenných papírů Gold Bond 10%, zajištěna prostřednictvím Agenta pro zajištění skladovými zásobami investičních drahých kovů (zlato, stříbro, platina), drahých kamenů, šperků, a investičních sběratelských předmětů. Prostředky z prodeje Gold Bond 10% jsou využity výlučně na nákup drahých kovů a rozvoj obchodní sítě. Náš angažovaný management, který vložil nejenom své zkušenosti a čas, ale i svůj vlastní kapitál, je zárukou úspěchu. Již od 10 000 Kč máte možnost podílet se na investicích a podnikání v oblasti prodeje drahých kovů. Atraktivní výnos 10 % se čtvrtletní výplatou výnosu po dobu dvou let je přesně tím, co hledáte.


5 DŮVODŮ PRO INVESTICI DO GOLD BOND 10%

 • Atraktivní výnos 10 % s pravidelnou čtvrtletní výplatou výnosů
 • Emise je plně zajištěná skladovými zásobami drahých kovů (zlato, stříbro, platina) investičních a neinvestičních diamantů a drahých kamenů, designových šperků a investičních sběratelských předmětů v hodnotě 100 % emitované částky
 • Nadstandardní angažovanost – management společnosti vložil při zahájení činnosti svůj vlastní kapitál
 • Možnost podílet se na perspektivní a žádané obchodní činnosti (drahé kovy, diamanty, a sběratelské předměty) bez nutnosti vysoké investice.

Využijte atraktivní výnos 10% a nechte si ho pravidelně vyplácet. Objednejte si Gold Bond 10%.


Isama Česká národní banka loni přikupovala zlato. Své devizové rezervy ve zlatě rozšířila celkem o 35 tisíc troyských uncí zlata, což odpovídá 1,01 tuny drahého kovu. Na počátku loňského roku disponovala 305 tisíci troyských uncí drahého kovu, koncem roku to bylo už 340 tisíc uncí, neboli zhruba 10,6 tuny. ČNB tak ke konci loňska držela nejvíce zlata od ledna 2015. Lze předpokládat další rozvoj obchodování se zlatem a zvyšující se poptávku po drahých kovech a investičních komoditách.

NA CO CHCE SPOLEČNOST PENÍZE Z PRODEJE GOLD BOND VYUŽÍT?

 • Nákup skladových zásob investičních drahých kovů za výhodné ceny. Díky velkoobchodnímu nákupu ve vysokém objemu získáme výhodnější cenu a budeme moci uspokojit stoupající poptávku v naší obchodní síti.
 • Rozvoj obchodní sítě a budování dalších prodejen.
 • Expanze na trh ve Slovenské republice. 

 JAK FUNGUJE OBJEDNÁVKA?

 1. Do svého košíku vložte produkt „Gold Bond 10%“ anebo nás kontaktujte na e-mailové adrese prodejna@moje-zlato.cz

 2. Zadejte počet dluhopisů a celkovou hodnotu investice o jakou máte zájem.

 3. E-mailem obdržíte potvrzení objednávky a zašlete platbu na uvedený bankovní účet.

 4. Po obdržení platby Vám doporučenou poštou zašleme nejpozději do 10 dní veškeré dokumenty a cenné papíry na vámi zadanou adresu.

 5. Tyto si řádně uschovejte a poté se co čtvrt roku můžete těšit na Váš výnos z dobré investice, který obdržíte vždy na vámi zadaný bankovní účet.

A JAK SE NÁM DAŘÍ?

- Za první půlrok 2022 hodnota objednávek pouze v sortimentu drahých kovů překročila 28.000.000,-Kč

- Máme novou rozšířenou prodejnu v Ostravě a nově nabízíme nejenom investiční drahé kovy, ale také zlatnické produkty, šperky, hodinky a široký sortiment investičních sběratelských předmětů včetně investičních diamantů.

- Zahajujeme projekt akvizice podílu v těžební společnosti realizující vlastní těžbu drahých kovů (zlato a stříbro).

 

graf.png

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×