Stříbrná mince Kytara Fender Stratocaster 1 oz

Novinka Tip
Značka: PAMP
3 947 Kč 3 947 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Krásná stříbrná mince o velikosti jedné unce, oslavující ikonickou kytaru Fender® v jedné z jejích nejoblíbenějších barev – Daphne blue. Fender Stratocaster® je kultovní nástroj pro milovníky hudby. Minci vyrazila švýcarská mincovna PAMP a v sérii budou vyraženy i další barvy.

Mince je ve tvaru originální Fender Stratocaster® kytary,  což jí dává dokonalý retro nádech. Na rubové straně nechybí tradiční atributy mince –  název země emitenta, rok emise a nominální hodnota mince.

Fender®, založený v roce 1946, se stal sám o sobě kulturní ikonou éry rock-n-rollu pro všechny milovníky hudby, od mladých kytaristů, kteří se teprve učí hrát, až po legendární hudebníky. V začátcích Fenderu bylo těžké najít správný typ odstínu a laku. Díky stejné barvě použité na slavném Chevy ’56 se barva surf green stala jednou z nejoblíbenějších na kytarách této značky.

Mince je umístěna do tvarované kapsle a zabalena do papírové krabičky. Limitovaná emise 6 000 kusů pro celý svět!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×