Valcambi CombiBar zlatý slitek 100 x 1 g

Garance odkupu Doprava zdarma
Značka: Valcambi
188 585,64 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Gold CombiBar 100 x 1g

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Gold CombiBar je unikátní způsob balení slitků, který se skládá z několika (100) samostatných zlatých slitků 1g. Jednotlivé zlaté slitky Gold CombiBar jsou ražené s uvedením hmotnosti, ryzosti a údaji výrobce, přičemž jsou vzájemně spojeny v přesně vypočítaných předem daných bodech zlomu - tvoří tak stabilní celek. Zlaté slitky lze snadno a bez ztráty oddělit zalomením. 

Valcambi SA se řadí mezi největší švýcarské rafinerie vzácných kovů a zároveň je jednou z největších ve světě. Rafinerie se nachází na jihovýchodě Švýcarska. ​V průběhu své 56leté historie se Valcambi zaměřila výhradně na rafinaci drahých kovů. Úspěch a pověst této společnosti jsou založeny na její filozofii zůstat věrná svým zaměstnancům, klientům a odvětví, kterému dominuje. Společnost Valcambi vyrábí slitky i pro přední švýcarské banky, mezi které patří např. Credit Suisse.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×