PAMP Rok Draka investiční zlatý slitek 5g 2024

Značka: PAMP
9 741,17 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Moje-zlato představuje PAMP Rok Draka investiční zlatý slitek 5g 2024.

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Tato série ražených investičních slitků certifikovaných společností PAMP nejen oslavuje každý lunární nový rok, začínající rokem 2024, Rokem Draka, ale také vypráví legendární příběhy spojené s každým ze 12 zvířat čínského zvěrokruhu - začínající Legendou o Azurovém Drakovi. Jako strážce východu je Azurový Drak poslem blížícího se jarního období a říká se, že ovládá déšť, nezbytný pro bohaté úrody.

Na averzní straně je zobrazeno každé ze dvanácti zvířat lunárního cyklu jako velká hvězda obklopující novoluní. Během dne je každému zvířeti přiděleno dvouhodinové okno síly, přičemž drak, který je pátý po směru hodinových ručiček, je nejmocnější mezi 7. a 9. hodinou ranní. Jeho zenit je označen čínskými znaky, které se překládají jako 8 hodin ráno.

Každý slitek je zataven v nádherné červené kartě CertiPAMP™ a doprovodné obálce, což z něj činí ideální novoroční dárek! Rozměry slitku jsou 24 x 41 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlato
Hmotnost: 5 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×