O nás.

Vaše jistota pro budoucnost

Drahé kovy už po tisíce let představují bezpečný způsob, jak ochránit a zhodnotit majetek. Jejich hodnota dlouhodobě stoupá a jmění v nich uložené je chráněno před inflací i v ekonomicky bouřlivých dobách. U nás máte navíc jistotu výhodné nákupní ceny a nadstandardního servisu. Samozřejmostí je také možnost nákupu na splátky, záruka zpětného odkoupení a doprava zdarma. Vaše důvěra je pro nás zavazující.

Kdo jsme?

Jsme inovativní zahraniční holdingová společnost a díky širokému spektru obchodních kontaktů vám nyní přinášíme i možnost nákupu drahých kovů. Jejich prodeji se už věnuje mnoho firem, my vám však poskytneme mnohem komplexnější služby, které prodejem rozhodně nekončí.

Co nabízíme?

Spolu s možností nákupu investičních drahých kovů vám nabízíme i poradenské služby, možnost úschovy a zpětného výkupu nebo zcela nadstandardní servis "šitý" na míru vašim potřebám. To vše diskrétně a s nejvyšší odborností, kterou jako mezinárodní společnost působící v několika zemích přirozeně disponujeme.

Naše registrace

Jsme registrováni u Centrálního depozitáře cenných papírů LEI 315700UZ1Y9WYP99U441 a v souvislosti s prodejem drahých kovů jsme držiteli platné registrace u Puncovního úřadu.

Naši dodavatelé

Investiční slitky ze vzácných kovů produkuje po celém světě více než stovka rafinérů, kteří jsou sdruženi v londýnské asociaci LBMA a zavazují se tím k dodržování předepsaných kvalitativních standardů. Ke špičkám na evropském trhu s drahými kovy patří například značky Heraeus, Argor-Heraeus, Umicore, Valcambi, Perth Mint, Rand Refinery a další. Naše společnost nabízí výhradně investiční slitky těchto certifikovaných producentů.

Diskrétnost především!

Pečlivě dbáme na ochranu vašich osobních údajů a soukromí, stejně jako na diskrétnost uskutečněných obchodů.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×