Zlatá investiční mince Britannia 1 Oz Alžběta

Tip Garance odkupu Doprava zdarma
Značka: Royal Mint
61 556,75 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Investiční zlatá mince Britannia 1oz

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Římané téměř před 2000 lety vytvořili postavu ženy a umístili ji na mince provincie s názvem Britannia. Britannia je vznešená, půvabná válečnice a symbolizuje jeden národ a jeho obyvatele, projevuje své neústupné a pevné odhodlání a drží olivovou ratolest představující mír. Mincovna The Royal Mint je známá svou schopností spojit nejlepší řemeslné umění s inovativní technologií. Nejnovější vyobrazení Britannie je vylepšeno a chráněno mikrotextem „DECUS ET TUTAMEN“, který se překládá jako „ORNAMENT A OCHRANA“. Při sklonu mince se v kruhu střídá trojzubec a visací zámek, který reprezentuje, jak námořní sílu Británie, tak i zabezpečení mince. Animace na pozadí Britannie odráží při náklonu mince pohyb mořských vln, což je jedním z ochranných prvků mince. A konečně, britská unijní vlajka na štítu, mocný symbol Británie, činí z této zlaté mince s ryzostí 999,9 vizuálně nejbezpečnější minci na světě. Mince je považována za moderní mistrovské dílo. Mince je expedována v plastové kapsli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlato
Hmotnost: 1 Oz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×