Zlatá investiční mince Maple Leaf - Meliadine 1 Oz 2022

ZDARMAZDARMA
006846 1667287253 ohoiitok9f
49 999 Kč
Předobjednávka
Možnosti doručení

Investiční zlatá mince Maple Leaf 1oz

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Prémiová zlatá investiční mince vydaná Kanadskou královskou mincovnou v roce 2022 o váze 1 Oz je první emise ražená z jediného zdroje zlata nejvyšší 99.99% ryzosti pocházejícího z dolu Meliadine, podle návrhu Waltera Otta z roku 1979. Zodpovědnou těžbu garantuje speciální mincovní značka (Privy Mark) ve formě ruky podpírající zeměkouli. Ochrannými prvky mince jsou jemné radiální linie na pozadí a bezpečnostní značka v podobě malého javorového listu. Mikroskopická laserová značka obsahuje koncový rok vydání "22", který je možný vidět pod lupou. Součástí jsou údaje o ryzosti "9999" a v opisu nápisy "CANADA", "FINE GOLD" a "1 OZ OR PUR". Líc zobrazuje tradiční portrét Alžběty II. od Susanne Blunt s nápisem "ELIZABETH II", nominální hodnotou "50 DOLLARS" a rokem emise "2022".

Zdrojem zlata pro výrobu mince je zlatý důl Meliadine společnosti Agnico Eagle v Nunavutu v Kanadě. Od svého založení v roce 1957 se kanadský Agnico Eagle stal největším těžařem kanadského zlata a zároveň třetím největším producentem na světě. 

Mince je dodávána ve speciálním balení typu ASSAY které zároveň slouží jako certifikát pravosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlato
Hmotnost: 1 Oz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×