Zlatá investiční mince American Buffalo 1 Oz 2024

58 785,59 Kč
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Moje-zlato představuje zlatou investiční minci American Buffalo 1 Oz 2024 o ryzosti 999,9/1000 (24 karátů).

Detailní informace

DOBRÁ CENA
DOBRÁ CENA
Udržujeme přijatelné a férové ceny, protože nejlevnější není vždy to nejlepší. Mnohem důležitější je výkupní cena a právní garance zpětného odkupu.
GARANCE VÝKUPU
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to nám i prodáte. K produktům poskytujeme certifikát s právní garancí odkupu.
PRODEJNY
PRODEJNY
Nejsme pouhým e-shopem. Máme vlastní prodejny, laboratoř a zlatnický ateliér. Zlato prodáváme, vykupujeme a zpracováváme.
ZHODNOCENÍ
ZHODNOCENÍ
Máme unikátní produkty které zhodnotí vaše drahé kovy až 10% ročně. Výnos vyplácíme předem a ve zlatě.

Detailní popis produktu

Zlaté mince American Buffalo 1oz, jak je vyrábí Mincovna Spojených států. Buffalo - ve skutečnosti Bison - je jednou z novějších zlatých mincí z USA, která byla poprvé vydána v roce 2006.

Mince jsou zlaté o ryzosti 999,9 a byly vytvořeny tak, aby konkurovaly jiným 24karátovým mincím, jako je Rakouská filharmonie a Kanadský javor, a zároveň odvádějí pozornost od takových jako Britannia a Krugerrand.

Mince jsou v USA oficiální zlatou mincí a zákonným platidlem (legal tender coins). Na minci jsou vyobrazeny symboly svobody dle designu Augustus Saint-Gaudens': na lícní straně nalezneme postavu Lady Liberty s vlajícími vlasy, v pravé ruce držící olivovou ratolest a po její levé straně je vyobrazena budova Capitol. Na rubové straně je vyobrazen orel letící s olivovou ratolestí, přistávající do hnízda s orlicí (design Miley Busiek).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×